Erdvės

"J9 Vaidilos teatras" - A. Jakšto gatvės 9 name atgimsta Vaidilos teatras!
Teatras ir visos kitos erdvės pritaikytos koncertams, viešiems renginiams, įmonių vakarėliams, vestuvėms, pokyliams bei kitiems renginiams. Tai itin patogi vieta jūsų šventėms, kur dominuoja autentiška prabangi teatro erdvė ir išlaikytas klasikinis stilius su įrengtomis šiuolaikiškomis garso bei šviesos įrangomis. 

 

  

Pirklių klubas – tai klasikos ir modernumo harmonija. Į jį sutelpa laiko patikrintos verslo tradicijos ir novatoriški sprendimai.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vilniaus rotušė – reprezentacinių ir protokolinių miesto renginių – iškilmingų Vilniaus miesto savivaldybės tarybos posėdžių, įvairių Vilniaus miesto savivaldybės apdovanojimų, premijų, garbės vardų teikimo ceremonijų, valstybinių švenčių minėjimų, miesto svečių, delegacijų sutikimų bei priėmimų organizavimas ir įgyvendinimas.

 

Silver Sky - Helios City pastato paskutiniuose (26-27) aukštuose įsikūrusi prestižinė vieta renginiams. Ieškantys išskirtinės vietos verslo renginiams ar asmeninėms šventėms savo svečius dabar galės pakviesti į panoraminį Silver Sky, įsikūrusį aukščiausiai iškilusio Helios City pastato paskutiniuose 26-ame ir 27-ame aukštuose su 320 kv.m. ploto atviromis terasomis.

Silver Sky primena Amerikos dangoraižiuose įkurtas prestižines pobūvių vietas. Tai – vien tik uždariems renginiams skirtos patalpos, besitęsiančios per du aukštus ir pasiekiamos tik liftu, atsidarančiu specialaus pulto pagalba. Pro daugiau kaip 3 m. aukščio langus atsiveria įspūdingi Vilniaus senamiesčio ir Neries pakrantės vaizdai. 
 

„Jusinė“ Ieškantiems išskirtinės vietos banketams, konferencijoms ar asmeninėms šventėms, siūlome išsinuomoti pokylių kompleksą „Jusinė“. Kompleksas įsikūręs 37 km. už Vilniaus, važiuojant Nemenčinės kryptimi. Čia Jūs rasite ramybę, tyrą orą bei galėsite pasigėrėti gamta: įrengtu didžiuliu tvenkiniu, skoningai sutvarkyta aplinka. Svečiams siūlomos ir vandens pramogos. Galima paplaukioti valtimis, yra paplūdimys maudynėms. Atsikvėpti prie vyno taurės barbekinėje. Svečiams skirtas ir atskiras pirčių kompleksas su baseinu, sukūrine ir ,,negyvosios jūros,, vonia. Svečių namelyje įrengti du dviviečiai kambariai - švenčiant vestuves, jaunieji gali likti nakvynei. Įspūdingas viso komplekso naktinis apšvietimas sukurs jaukią atmosferą ilgai vakarojant.

 

 

"Forum Palace" rūmai.

Išskirtinė šventė miesto centre. Klubo „Šokiai.lt" salėje, įsikūrusioje „Forum Palace" rūmuose, organizavę savo vestuves jaunavedžiai kupini malonių prisiminimų ir planų čia pat daryti krikštynas. 

 

 

Konferencijų centras „Dainava“ įsikūręs pačiame Vilniaus centre, greta Lietuvos Nacionalinio operos ir baleto teatro, šalia pagrindinės miesto gatvės – Gedimino prospekto. Tai vienintelis konferencijų centras, įsikūręs pačioje Vilniaus širdyje, talpinantis iki 400 konferencijos dalyvių, iki 500 pobūvio svečių. Konferencijų salėse veikia šviesolaidinis internetas. Prabangiai įrengtos konferencijų ir pobūvių salės – tai puiki vieta rengti konferencijas, seminarus, mokymus, posėdžius, pristatymus, susitikimus, šventes įmonės darbuotojams ar klientams, Kalėdinį vakarą, abiturientų išleistuvių vakarą, vestuvių puotą, asmenines šventes ar kitus renginius. Išskirtinis prabangus interjeras sukuria šventinę nuotaiką. Pro konferencijų centro salių langus atsiveria puikus Vilniaus vaizdas, konferencijų salėms suteikiantis autentiškumo.

 

  

e-GuestHouse įsikūręs Naujamiesčio mikrorajone, netoli Vilniaus miesto širdies, senamiesčio. e-GuestHouse – pirmasis lofto stiliaus viešbutis Vilniuje.

 

 
Privati erdvė.
 
  
VALGIARAŠTIS

 

Naujienlaiškis
 Rugsėjis 2018 
 Pr  An  Tr  Kt  Pn  Št  Sk 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Mūsų naujienos

2017

 

Maloniai kviečiame

Naujuosius Metus

sutikti kartu! 

 
 

 Restoranas "Natali"

Žalgirio g. 92, Vilnius. Verslo centras "Kernavė" II a. 

Baro mob. tel. +370 610 40 008, Teo tel. (8-5) 248 70 36 

Administratorės tel. +370 614 60 063, Greta Dėlienė, info@restoranasnatali.lt

 

DARBO LAIKAS:

I - II:   10:30-20:00 
III - IV:10:30-20:00 V:10:30-24:00 
VI: 12:00-23:00 VII:12:00-20:00

Organizuojame vestuvių, krikštynų, jubiliejų pobūvius, konferencijas, verslo pietūs, arbatos ir kavos pertraukėles, gyvos muzikos vakarus restorane ir už jo ribų.

Lithuanian